24U pro školství

Úvod školeníŠkolení

Chcete se seznámit s iPady před jejich pořízením? Bojíte se změny a máte otázky k zodpovězení?

Neváhejte se přihlásit na jedno z našich školení a my s Vámi projdeme všechny potřebné věci.

Pořádáme školení pro začátečníky i pokročilé, individuální i skupinové pro více účastníků. Kvalitu našich školení zajišťují lektoři, kteří jsou certifikovaní společností Apple. Spolupracujeme jen se zkušenými lektory, kteří přicházejí s iPady do styku každý den. Díky svým zkušenostem jsou schopni připravit školení na míru dle Vašich představ i tak, abyste se mohli zdokonalit právě v tom, co potřebujete v praxi. Na školení můžeme dovézt své iPady s potřebným obsahem, aby byla výuka co nejpřínosnější a efektivní, nebo mohou být použity iPady účastníků školení.

Školíme na různých místech po celé České republice, jak ve školách, tak firmách. Ukážeme Vám, jak Apple produkty usnadní a zeefiktivní práci a jak se dá jejich pomocí zmodernizovat a zkvalitnit výuka.

Pojďte se s námi dále inspirovat a posunout vpřed.

Zúčastněte se některého z pravidelných školení.

24U je Apple certifikovaný partner s akreditací MŠMT pro oblast vzdělávání a implementace moderních technologií do školství.

Přihlaste se na naše akreditovaná školení o využití iPadů ve výuce.

Proč školení právě s 24U ?

Společnost 24U má dlouholeté zkušenosti s pořádáním Učitelských summitů, konferencí a workshopů. Spolupracuje s největšími odborníky v oboru školství a výpočetní techniky.

24U zapůjčuje iPady i jiné Apple produkty a pořádá školení pro všechny stupně vzdělávání v ČR i v zahraničí.
Snaží se vždy o přizpůsobení potřebám zákazníka.