24U pro školství

Pravidelná školení

Pravidelná školení iPad ve výuce

Školení je určeno pro pokročilé uživatele iPadu. Pro učastníky pojektu iPad pro učitele budou vypsány termíny bezplatných školení.
Více zde…

Využíváte iPady či jinou Apple technologii ve Vaši výuce? Rádi byste jste se posunuli ještě dál a zjistili, jak využívat tyto technologie víc efektivněji?

Zůčastněte se školení iPad ve výuce a rozšiřte si Své obzory v oblasti výuky s Apple technologiemi, zjistěte další možnosti využití iPadu a posuňte svou výuku dále napřed. Pomocí aplikací zjednodušíte a zefektivníte svoji práci a výuka bude modernější a zábavnější. Vítaní jsou všichni, kteří se s iPady chtějí seznámit či nadále vzdělávat a prohlubovat svoje dovednosti.

Pro koho je určen:

Školení je určeno pro základní, speciální a střední školy, které chtějí aktivně využívat iPady či jiné Apple produkty. Školení je vhodné pro všechny pedagogy, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a vytěžit při výuce s iPady maximum.

4
Na školení se naučíme jak:

Pracovat a sdílet dokumenty se studenty

Testovat studenty pomocí iPadu

Snadno a kreativně pracovat s novými aplikacemi

Využít novinky ve výuce v iOS 9

Školení na sebe nenavazují.

Registrace

Omlouváme se, ale žádné termíny školení nejsou momentálně k dispozici.
Pokud si přejete domluvit školení kontaktuje nás prosím.
Děkujeme za pochopení.

Centrum mediálního vzdělávaní

Pro Futuro Consulting, a.s

Freyova 12/1

190 00 Praha 9

Obsah školení:

 • Inspirace na vzdělávací aplikace
 • Vlož, uprav data v iPadu a sdílej
 • Aplikace na testování studentů
 • Kreativita a tvorba v iPadu
 • Vaše dotazy, diskuze

Školitel:

Jan Jílke, 24U

Cena:

500 Kč vč. DPH / osoba

(Faktura na převod vám bude zaslána po ukončení školení).

GPS pozice
50°06’26.7″N 14°30’10.7″E

MHD

Z hlavního vlakového nádraží metrem

 • 1. Hlavní nádraží (trasa metra C – červená) → Florenc
 • 2. Florenc (trasa metra B – žlutá) → Vysočanská

Z hlavního vlakového nádraží tramem a metrem

 • 1. Hlavní nádraží (tramvaj č. 5, č. 26) → Masarykovo nádraží (přesun asi 3 minuty)
 • 2. Náměstí Republiky (trasa metra B – žlutá) → Vysočanská

Z Florence metrem

 • 1. Florenc (trasa metra B – žlutá) → Vysočanská

Z nádraží Vysočany a z nádraží Libeň
pěšky cca 7 minut

Školitel:

Tomáš Kováč

Obsah školení:

 • Do kterých aktivit zapojit tablet ve výuce, jaký to má smysl?
 • Jak bezpečně ovládat a nastavit iPad pro prostředí školy
 • iPad jako nástroj k získávání a zpracování informací
 • Buď kreativní, tvoř, diskutuj, maluj, sdílej
 • Vaše dotazy, diskuze

Cena:

650 Kč vč. DPH / osoba

(Faktura na převod vám bude zaslána po ukončení školení).

Místo konání:

GPS pozice 49°48’32.2″N 18°15’04.5″EAdresa:

PRIMAškola

Soukromá základní škola s.r.o.

Pasteurova 1285/7

703 00 Ostrava – Vítkovice

Doporučené aplikace

Na školení pro Vás budou připraveny iPady k zapůjčení,nicméně efektivnější pro Vás bude použít vlastní iPad. To především z důvodu, že veškerá práce s aplikacemi, kterou absolvujete během školení, zůstane ve Vašem zařízení.

Na školení bude představena řada nejrůznějších výukových aplikací. Doporučujeme si před konáním školení stáhnout následující aplikace:

Pages

Pages

Aplikace Pages je textový editor speciálně navržený pro iOS zařízení. Získá si Vás svou jednoduchostí, přehledností a intuitivností. Vytvářejte, editujte nebo prohlížejte dokumenty pohodlně a kdekoliv. Doplňte je obrázkem, schématem či interaktivním grafem. Vyzkoušejte snadné psaní s Pages.

Showbie

Showbie

Aplikace Showbie slouží k zadání a sesbíraní studentských úkolů a prací. Už žádné haldy papírů, nyní získáte přehlednou a rychlou kontrola přímo na Vašem iPadu. Práce jednoduše oznámkujte a vložte do nich zvukové nebo textové hodnocení a poznámky. Kontrolujte a komentujte úkoly kdykoliv a kdekoliv.

iTunes U

iTunes U je nejrozsáhlejší sbírka vzdělávacího obsahu z celého světa. V této aplikaci naleznete množství výukových materiálů, různé přednášky, videa nebo knihy. Ať už učíte jakýkoliv předmět, díky materiálům z iTunes U pomůžete svým studentům lépe porozumět probírané látce.

Explain Everything

Explain Everything

Pomocí aplikace Explain Everything lze snadno poznámkovat, animovat či komentovat prezentace. Aplikace se snadno stane prostřednictvím promítacího příslušenství Vaší interaktivní tabulí. Díky flexibilnímu designu lze u prezentací přímo tvořit další snímky, kreslit v různých barvách, přidat tvary nebo text či pracovat s laserovým ukazovátkem.

Documents by Readdle

Documents by Readdle

Propracovaný správce souboru je ideální řešení pro přehledné uspořádaní s správu dokumentů, souborů, knih či hudby a videa. Multimediální prohlížeč spustí hudbu, zobrazí video, otevře knihu, soubor či jakýkoliv dokument, může sdílet či stahovat nebo využívat cloudové služby. A to není všechno – aplikace je nabízena zcela zdarma!

Keynote

Keynote

Keynote je šikovná aplikace pro tvorbu prezentací. Zpestřete svou prezentaci animovanými interaktivními grafy či zajímavými přechody a skvělými efekty. Velmi snadno je vytvoříte pomocí různých nástrojů v intuitivním rozhraní. Keynote se díky své jedinečnosti stal naprosto bezkonkurenční jedničkou v tvorbě prezentací na celosvětovém trhu.

Nearpod

Nearpod

Díky aplikací Nearpod si pedagog může vytvořit a sdílet svou interaktivní hodinu na všech iPadech ve třídě. Také lze kontrolovat a zobrazovat si aktivitu a obsah na zařízeních studentů přímo před sebou. Vytvořte si kvíz, klasický test nebo anketu, sdílejte je v rámci celé učebny a dívejte se na odpovědi studentů.

eClicker Presenter

eClicker Presenter

Aplikace eClicker Presenter umožňuje tvořit a posílat ankety nebo otázky na další iPady nebo jiné iOS zařízení všech Vašich posluchačů nebo studentů. Zjistěte v okamžiku, jestli je Váš výklad pro publikum dobře pochopený. Lze nastavit časový limit pro odpověď nebo je nechat odpovědět jejich vlastním tempem.

iBooks

iBooks je inteligentní nástroj, díky kterému máte budete mít všechny Vaše e-knihy na jednom místě. V knihách lze vyhledávat, vpisovat poznámky či zvýrazňovat části textu. Aplikace navíc obsahuje i iBook Store, kde si můžete stáhnout další publikace, knihy nebo učebnice pro studenty a žáky.

Kontakt

Jan Jílek

jan.jilek@24u.cz
telefon: 734 498 690

Máte zájem o pokročilé školení pro všechny pedagogy Vaši vzdělávací instituce? Neváhajte nás kontaktovat a my Vám rádi uspořádame školení přímo u Vás na škole.