24U pro školství

Proč 24U ?


10. Učitelský summit 15+ let zkušeností 150+ vyrobených iKufrů 250+ spolupracujících škol 500+ iPad pro učitele
Odběr Novinek

Sociální sítě


Proč Apple

Jakmile začnete pracovat s Apple zařízeními, bude pro Vás práce hrou s ještě větší motivací. Nejúčinnější pomůcky ve výuce i práci jsou jednoznačně ty, které jsou používány s radostí. Toto Apple umožňuje.
Navíc zapojit do výuky či jiné práce produkty Apple je stejně snadné jako s nimi poté pracovat. Nastavení je velmi jednoduché, rádi Vám pomůžeme připravit nástroje Apple tak, abyste s nimi mohli ihned začít pracovat všichni ve škole či firmě.

Více o Apple ve školství

Proč iPad?

Studium a práce s iPadem jsou neustálým zážitkem, neboť iPad je nástroj velmi tenký a lehký, a přesto se do něj vejde mnoho informací. Navíc je možné díky němu také informace získávat, spravovat a předávat dál a vše je najednou smysluplnější. Existují tisíce aplikací, mezi kterými vybírat, studenti i zaměstnanci firem dosahují něčeho, co dříve nebylo vůbec možné, neboť je práce s iPadem zároveň těší.

Mnoho Apple aplikací je zdarma, a přesto dokáží svými funkcemi zcela zrychlit práci, lépe se připravit a hlavně strhnout zájem k práci a studiu všechny přítomné. Lidé mají motivaci a chuť s iPady pracovat.

Více o iPadu ve školství

Proč Mac?

Mac je nástroj, který neodmyslitelně zkvalitňuje přípravu na práci a výuku. Rychlý procesor, celodenní výdrž baterie a výkonný software umožňují, aby práce všech byla opravdu produktivní a také plná tvůrčích nápadů, nesvázaná technickými omezeními. S Macem je téměř všechno možné díky spoustě výborných aplikací a jednoduchosti práce s ním.

Opět je zde spousta možností jeho využití a spolupráce, předávání materiálů a sdílení aktuálně rozdělané práce jak s jiným Macem, tak i zároveň s úplně jiným typem počítače.
Jestli je potřeba spolupracovat s někým, kdo používá jiný operační systém, nebo je potřeba studenty nechat v reálném čase spolupracovat na stejném projektu, snadno jim můžete poslat odkaz na dokument na iCloudu.

Nemluvě o tom, že psaní s Pages, díky kterým je možné vytvořit úžasné slohové práce, působivé prezentace vytvořené v Keynote aplikaci nebo téměř profesionální video připravené díky aplikaci iMovie i s hudbou, titulky nebo speciálními efekty, to vše podněcuje zaměstnance či studenty k neuvěřitelným, dosud neuskutečněným výsledkem.

Více o Macu ve školství

Rádi byste se o zapojení Apple produktů do práce či výuky dozvěděli více? Pokud Vás Apple, a nejen Apple, produkty zajímají a vidíte v kvalitních nástrojích velký potenciál, který za jejich používání rozhodně stojí, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem, zapojením, správou či školením.

Neváhejte kontaktovat našeho odborníka na Apple produkty, Honzu Jílka, na telefonním čísle 734 498 690 nebo na jan.jilek@24u.cz