24U pro školství

Proč 24U ?


10. Učitelský summit 15+ let zkušeností 150+ vyrobených iKufrů 250+ spolupracujících škol 500+ iPad pro učitele
Odběr Novinek

Sociální sítě


Vítejte na stránkách naší podpory

Na tomto místě máte možnost získat bližší informace o našich službách a užitečné rady, jak využít Apple technologie.

Úvodní prezentace a zapůjčení iPadů

Neváhejte nás oslovit a domluvit si úvodní prezentaci zdarma. Přivezeme k Vám do školy iPady či Macy s připraveným obsahem. Budete mít možnost si je vyzkoušet a zeptat se na cokoliv ohledně práce a využití těchto zařízení ve výuce. Rádi Vám i iPady i Macy zapůjčíme.

Prodej a první kroky

Kontaktujte nás, pokud již víte, že iPady či Macy chcete používat. Vaší koupí to pro nás nekončí! Rádi Vám poradíme, co dalšího pořídit pro jejich opravdu kvalitní využití ve výuce. Pomůžeme Vám s veškerými úvodními kroky při pořízení Apple produktů.

Školení pro začátečníky

Domluvte si s námi zdarma úvodní prezentaci. Představíme Vám nejširší spektrum možností práce s iPady a ukážeme Vám, jak lze tato zařízení nejefektivněji využívat v rámci výuky na Vaší škole. Poskytneme cenné rady při výběru iPadů i příslušenství.

Školení pro pokročilé

Pracujete s iPady (Macy) již nějakou chvíli? Chcete umět ještě víc? Právě pro vás můžeme zajistit školení pro pokročilé uživatele. Školení je vhodné pro všechny, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a vytěžit při výuce s iPady maximum.

Správa zařízení

Potřebujete hromadně distribuovat aplikace do iPadů? Potřebujete zamezit, aby studenti nemohli aplikace na iPadech nakupovat, mazat či přemísťovat?
Potřebujete zamezit, aby studenti nemohli vkládat svoje účty, hesla, měnit nastavení a mnoho jiného?

Všechno jsme Vás schopni naučit a poradit Vám.
Více naleznete zde: https://skolstvi.24u.cz/pro-it

Technická podpora a servis

Máte nějaký technický dotaz k zakoupeným iPadům či Macům? Nevíte si s něčím rady? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Pořádání Učitelského summitu

Zúčastněte se učitelského summitu a nechte se inspirovat zkušenostmi ostatních pedagogů a škol. Uvidíte, že iPady přináší do výuky nový rozměr a spoustu možností, jak zpestřit a rozšířit způsoby vzdělávaní.

Více naleznete zde: http://www.ucitelskysummit.cz

Akreditace MŠMT

Jsme akreditovanou společností MŠMT. V rámci dalšího vzdělávaní pedagogických pracovníku nám byla udělena akreditace k provádění vzdělávacích programů a vydávaní osvědčení o jejich absolvování.

Školení Informační technologie ve školství – Apple produkty ve škole rádi uspořádáme i pro Vás. Nechte si rozšířit a prohloubit Vaší odbornou kvalifikaci o znalosti nových a moderních nástrojů jako jsou informační technologie a jejich využití ve školství.

Zápůjčky

Chtěli byste zjistit, jak fungují Apple produkty a jak Vám mohou usnadnit práci? Potřebujete se v klidu před jejich koupí rozhodnout? Vaše rozhodnutí Vám můžeme usnadnit jejich bezplatným zapůjčením. 

Máte v plánu uspořádat školení, konferenci, výstavu či podobnou akci? Jsme Vám schopni zapůjčit i více iPadů najednou a to včetně příslušenství.

Nemusíte ztrácet čas s instalací aplikací, iPady Vám připravíme podle Vašich představ. Stačí si je zapůjčit a vyzkoušet rovnou v praxi.

Poskytnout Vám můžeme bezplatnou zápůjčku, krátké úvodní školení, iPady s obsahem, bez obsahu, přesně na míru.

Více informací o zápůjčkách

Příslušenství

Připravili jsme pro Vás seznam příslušenství, díky němuž se Vaše výuka s iPadem stane ještě pohodlnější. Příslušenství, které Vaše zařízení ochrání, umožní sdílet práci s celou třídou, synchronizovat několik zařízení najednou, bezpečně přenášet iPady mezi třídami a mnoho dalšího.

Zobrazit příslušenství