24U pro školství

Proč 24U ?


8. Učitelský summit 10+ let zkušeností 100+ vyrobených iKufrů 200+ spolupracujících škol 500+ iPad pro učitele
Odběr Novinek

Mateřské školy Mateřské školy

Základní školy Základní školy

Střední školy Střední školy

Vysoké školy Vysoké školy

Speciální školy Speciální školy

Videa ze škol

Seznamte se s výukou pomocí iPadů na konkrétních školách, které již aktivně iPady využívají.

x
Videa školství

Reference

Na těchto školách již využívají Apple produkty. Inspirujte se a najděte si školu ve Vašem okolí.
Přidejte se k nim.

Mateřské školy

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace
24U
Bilingvální mateřská škola pro sluchově postižené,s.r.o.
Mateřská škola 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14
Mateřská škola a Základní škola speciální NONA, o.p.s.
Mateřská škola a Základní škola, Kyjov, Za Humny 3304
Mateřská škola Děčín II, Riegrova 454/12, příspěvková organizace
Mateřská škola KLUBÍČKO
Mateřská škola Kostomlaty nad Labem
Mateřská škola Kytlická
Mateřská škola Safirka
Mateřská škola speciální, Demosthenes, o.p.s.
Mateřská škola speciální, Příbram, Hradební 67
Mateřská škola Staňkov, Puclická 37, příspěvková organizace
Mateřská škola Svitavy, Československé armády 9
Mateřská škola Vestec, příspěvková organizace
Mateřská škola, Česká Kamenice, Palackého 141 příspěvková organizace
Mateřská škola, Chrudim 3, Sv. Čecha 345
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.
Škola J.Ježka, MŠ, ZŠ, PrŠ a ZUŠ pro zrakově postižené
Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12
Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Motýlek, Kopřivnice, Smetanova 1122, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola při Nemocnici na Bulovce, Budínova 2, Praha 8
Základní škola, mateřská škola a praktická škola Karlovy Vary
Základní škola, Mateřská škola speciální a Praktická škola, Jesenice, Plzeňská 63

Speciální školy

cAnitera- Klinická logopedie a centrum canisterapie
Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s
Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Denní stacionář Jitřenka
Dětské centrum Semily
Dětský domov a Školní jídelna Prostějov
Dětský domov a Školní jídelna, Krupka, Libušín 151, příspěvková organizace
Domov pod hradem Žampach
Domov sociálních služeb Slatiňany
DOTYK II, o.p.s.
English International School Prague, s.r.o.
LUXOR Poděbrady, poskytovatel sociálních služeb
Občanské sdružení PROEDUKACE
OS Trojka
Pedagogicko-psychologická poradna Pardubice
Raná péče EDA o.p.s.
Slezská diakonie
Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Speciální mateřská škola Svitavy
Speciální střední škola a základní škola Žamberk
Speciální základní škola Chrudim
Speciální základní škola Litomyšl
Speciální základní škola, Poděbrady, U Bažantnice 154
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola při Léčebně dr. L. Filipa, Poděbrady, nám.T.G.Masaryka 482
Základní škola praktická a Základní škola speciální Uherský Brod
Základní škola praktická Bochov, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
Základní škola praktická, Základní škola speciální a Mateřská škola, Kladno, Pařížská 2199
Základní škola speciální a Praktická škola Černovice
Základní škola speciální a Praktická škola Jihlava, příspěvková organizace
Základní škola speciální a Praktická škola Litvínov, Šafaříkova 991, okrest Most
Základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 10
Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov Vřesovice, příspěvková organizace
Základní škola, Mateřská škola speciální a Praktická škola, Jesenice, Plzeňská 63
Základní škola, Městec Králové, Nám. Republiky 303

Základní školy

1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek
17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace
2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram
22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace
31.ZŠ Plzeň El. Krásnohorské 10
GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s.r.o.
Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov Příspěvková organizace
Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185
Masarykova základní škola Libštát, okres Semily
Mateřská škola a Základní škola speciální NONA, o.p.s.
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.
Sportovní soukromá základní škola Litvínov s.r.o.
Škola J.Ježka, MŠ,ZŠ,PrŠ a ZUŠ pro zrakově postižené
Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň
Základní šklola Orlová-Poruba Jarní 400 okres Karviná, příspěvková organizace
ZÁKLADNÍ ŠKOLA & PRAKTICKÁ ŠKOLA, ČESKÝ BROD, ŽITOMÍŘSKÁ 1359
Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12
Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Bolešiny, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky, okres Kolín
Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Horní Planá
Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800
Základní škola a mateřská škola K Dolům v Praze 12
Základní škola a Mateřská škola Krásná hora na Vltavou
Základní škola a mateřská škola Křečkov
Základní škola a mateřská škola Libchavy Příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Lichnov
Základní škola a mateřská škola Loučeň
Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Motýlek, Kopřivnice, Smetanova 1122, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Opava-Malé Hoštice - příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace, okres Litoměřice
Základní škola a Mateřská škola při Nemocnici na Bulovce, Budínova 2, Praha 8
Základní škola a Mateřská škola Verneřice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Záhornice, okres Nymburk
Základní škola a Mateřská škola Zdiby, okres Praha -východ
Základní škola a Mateřská škola Žehuň, okres Kolín
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1 Příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Němčice, okres Brno - venkov
Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, Okres Mladá Boleslav
Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hradec Králové
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Nový Hradec Králové, Pešinova 146, Příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola,Běchary okres Jičín
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ o.p.s.
Základní škola a Praktická škola, Opava, Slezského odboje 5, příspěvková organizace
Základní škola a Střední škola,Most,Jana Palacha 1534,příspěvková organizace
Základní škola Církvice, okres Kutná Hora
Základní škola Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín
Základní škola Dr. h. c. Jana Masaryka Harrachov
Základní škola Dr.Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500
Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace
Základní škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539
Základní škola Chomutov, Zahradní 5265
Základní škola J. Gutha - Jarkovského
Základní škola Kamýk nad Vltavou, okres Příbram
Základní škola Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace
Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2
Základní škola Litoměřice, U Stadionu 4
Základní škola Litvínovská 500
Základní škola Loket, okres Sokolov Příspěvková organizace
Základní škola Mánesova Otrokovice,
Základní škola Martina Luthera
Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizace
Základní škola Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
Základní škola Mochov, okres Praha-východ
Základní škola Moravská Třebová, Čs. armády 179, okres Svitavy
Základní škola Mutějovice, okres Rakovník
Základní škola Ostrava-Nová Bělá Mitrovická 389
Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 1287
Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor
Základní škola Plavy, okres Jablonec nad Nisou příspěvková organizace
Základní škola Prachatice, Národní 1018 příspěvková organizace
Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240
Základní škola praktická a Základní škola speciální Uherský Brod
Základní škola praktická a základní škola speciální, Ostrov
Základní škola praktická, Základní škola speciální a Mateřská škola, Kladno, Pařížská 2199
Základní škola Rozvadov, okres Tachov, příspěvková organizace
Základní škola s rošířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů
Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou – příspěvková organizace
Základní škola speciální a Praktická škola
Základní škola speciální Diakonie ČCE Merklín
Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace
Základní škola Stráž, okres Tachov, příspěvková organizace
Základní škola Štěnovice, okres Plzeň-jih
Základní škola T.G. Masaryka Český Krumlov, T.G. Masaryka 213
Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace
ZÁKLADNÍ ŠKOLA TOLERANCE
Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22
Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, příspěvková organizace
Základní škola Ústí nad LabemStříbrnická 3031/4, p.o.
Základní škola Zahrádka
Základní škola Zásmuky, okres Kolín, příspěvková organizace
Základní škola Zbečno, okres Rakovník, příspěvková organizace
Základní škola, Bruntál, Rýmařovská 15, příspěvková organizace
Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice
Základní škola, Hostinné, Sluneční 377
Základní škola, Jablonec nad Nisou Liberecká 1734/31, příspěvková organizace
Základní škola, mateřská škola a praktická škola Karlovy Vary
Základní škola, Mateřská škola speciální a Praktická škola, Jesenice, Plzeňská 63
Základní škola, Praha 2, Londýnská 34
Základní škola, Praha 6, Pod Marjánkou 2
Základní škola, Praha 9-Horní Počernice, Ratibořická 1700
Základní škola, Vlašim, Březinská 1702
Základní škola,Uherský Brod,Pod Vinohrady 1420,okres Uherské Hradiště
Základní školy, Ostrava-Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace.
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Hlavečník, okr. Pardubice / příspěvková organizace

Střední školy

Dívčí katolická střední škola a mateřská škola
Doctrina - střední, základní a mateřská škola, s.r.o.
EDUCAnet – Střední odborná škola Pardubice, s. r. o.
EDUCAnet Praha – gymnázium a střední odborná škola, s.r.o.
Gymnasium Jižní Město, s.r.o.
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Břeclav
GYMNÁZIUM A STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA PEDAGOGICKÁ, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace
Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147, okres Pelhřimov
Gymnázium DUHOVKA, s.r.o.
Gymnázium Jana Palacha Praha 1, s.r.o.
Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347
Gymnázium Jiřího Ortena
Gymnázium Sázavská s.r.o.
Gymnázium Varnsdorf, Střelecká 1800, nezisková organizace
Gymnázium, Benešov, Husova 470
Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.
Soukromé gymnázium ARCUS PRAHA 9, s.r.o.
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
Střední průmyslová škola Jihlava
Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnickáa Vyšší odborná škola
Střední škola ekonomicko-podnikatelská Spektrum, s.r.o. Mladá Boleslav
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
Základní škola a Střední škola, Most,Jana Palacha 1534, příspěvková organizace

Vysoké školy

Česká zemědělská univerzita v Praze
ČVUT v Praze
ENGLISH COLLEGE
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Unicorn College s.r.o.
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
Univerzita Karlova v Praze
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
Vysoké učení technické v Brně
Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1